تعویض باتری note 5


تعویض باتری note 5

شما می توانید جهت مشاوره و استعلام هزینه تعویض باتری note 5 با شماره 02166320236 تماس بگیرید
و یا از طریق کلیک روی   ثبت درخواست   اقدام نمایید .

تعویض باتری note 5

لطفا جهت آشنایی بیشتر با مجموعه آوافیکس و روند تعویض باتری note 5 توسط این مجموعه در ادامه مطلب همراه ما باشید.

گوشی note 5 به یک باتری لیتیوم یونی 3220 میلی آمپر و غیر قابل تعویض توسط کاربر مجهز شده است .

کارایی باتری note 5 به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شود که اصلی ترین علت آن به اتمام رسیدن طول عمر مفید باتری می باشد.

به عبارت دیگر پس از یک سال، عمر باتری note 5 شما به هیچ عنوان مانند زمانی که آن را به صورت آکبند تهیه کرده بودید , نیست. این فرآیند سال به سال طی می شود و از عمر مفید باتری شما می کاهد و در نهایت به دلیل تخلیه زود هنگام باتری باید مکرراً گوشی را شارژ کنید .

البته بجز تمام شدن عمر مفید باتری دلایل دیگری نیز مانند خیس شدن باتری,ضربه و شوک الکتریکی ممکن است باعث خرابی باتری note 5 شما شود .

بنابراین اگر شما جزو کاربران note 5 می باشید و با مشکل خرابی باتری مواجه هستید و در جستجوی یک مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ برای تعویض باتری گوشی note 5 هستید که با هزینه مناسب مطمئن باشید از باتری اصلی استفاده می کنند , حتما با واحد تعمیرات آیفون آوافیکس تماس بگیرید .

آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعویض باتری گوشی note 5 خود را به آوافیکس بسپارید .

واحد تعمیرات تخصصی سامسونگ مجموعه آوافیکس با استفاده از باتری اورجینال به شما این ضمانت را می دهد که پس از تعویض باتری گوشی note 5می توانید کیفیت اولیه باتری را تجربه کنید .

تکنسین های این واحد در حوزه تعویض باتری همه مدل های سامسونگ ضمن دیدن دوره های تخصصی از تجریه بالا برخوردار هستند و هنگام تعویض باتری گوشی های با حساسیت بالا همچون note 5 به سایر قطعات گوشی آسیب نمی رسد .

همچنین آوافیکس با اعزام نیروهای متخصص جهت تعویض باتری note 5 در محل می تواند در سریع ترین زمان ممکن در حضور خودتان باتری گوشی شما را تعویض کند و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین آوافیکس به محل شما رایگان می باشد.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page